Stravování v Orlických horách

Náš hotel poskytuje nejen horské ubytování, ale také výborné stravování. Hosté si mohou vybrat ubytování se snídaní nebo s polopenzí. Po předchozí domluvě je však možno zajistit ubytování s plnou penzí.Snídaně i večeře se podávají v hlavní hotelové restauraci. Snídaně se podávají formou bufetu od 8-10 hodin, večeře jsou servírované od 18-20 hodin.

Změna času stravování je možná pouze po předchozí domluvě např. u větších skupin nebo při dřívějším odjezdu z hotelu. Nápoje u snídaní jsou v ceně. Nápoje u večeře si hosté hradí zvlášť. Po předchozí domluvě jsme ochotni připravit jídla podle různých typů diet např. pro diabetiky, vegetariány, pro alergiky s bezlepkovou dietou apod.
 
Během dne naše restaurace nabízí možnost stravování, kde si hosté mohou vybrat z každodenní nabídky polévek, hotových jídel či dezertů.Mimo hlavní restauraci se v našem hotelu v Orlických horách nachází prostorný bar v patře pod restaurací, vedle wellness a dětského koutku. V tomto baru Vám naši barmani připraví alkoholické nebo nealkoholické nápoje, kávu nebo čaj . Z baru je přes prosklenou stěnu příjemný výhled na bazén.