Ubytování Orlické hory

Pokud se chystáte na hory do Orlických hor a vybrali jste si ubytování v našem hotelu v obci Říčky, pak Vás jistě bude zajímat jak se u nás orientovat.  

Hotel Říčky v Orlických horách nabízí k ubytování 20 komfortně zařízených apartmánů s kapacitou 102 lůžek. Ubytování ve všech apartmánech je vybaveno sociálním zařízením, satelitní televizí a místností pro lyžařské vybavení. WIFI připojení je k dispozici po celé hotelové budově.

Na recepci Vám rádi sdělíme základní informace o ubytování, hotelových službách, o možnostech lyžování a jiných sportovních aktivitách v Orlických horách nebo jakékoliv jiné informace, které budete potřebovat vědět. 

Termín a požadavky na ubytování v našem hotelu v Říčkách v Orlických horách je možné dopředu rezervovat přes rezervační formulář na webových stránkách, telefonicky nebo e-mailem. Hosté mohou být ubytováni nejdříve v 15:00 hodin a vyklizení pokojů je potřeba do 10:00 hodin dopoledne.

Váš pobyt v našem hotelu Vám zajisté zpříjemní také možnosti jak využít svůj volný čas v Říčkách v Orlických horách.


 
 Ubytování si můžete vybrat z níže uvedených apartmánů:
 

Apartmán Říčky Classic

9 x apartmán 50m2 pro 2-4 osoby  1x manželské lůžko 1x rozkládací sedačka 200x180cm, terasa, min. obsazenost 2 osoby.

Tento apartmán (50m2) je určen pro 2-4 osoby. Nachází se zde předsíňka, lyžárna, prostorný obývací pokoj s ložnicí. Ložnice má dvojlůžko a v obývacím pokoji je speciální rozkládací pohovka, která se rozloží do klasického dvojlůžka. Dále je na pokoji k dispozici konferenční stolek, SAT TV, wifi připojení k internetu, prostornou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Koupelna je klasicky vybavená koupelnovou kosmetikou a ručníky. Příjemným bonusem při ubytování v tomto apartmánu je terasa s panoramatickým výhledem na Orlické hory.

   

 

Apartmán Říčky Superior

1x apartmán 66 m2 pro 4-6 osob ložnice 1 x manželské lůžko, obývací pokoj 2 x samostatné lůžko 1 x rozkládací sedačka 200x180cm,terasa, min. obsazenost 4 osoby.

   

 

Apartmán Říčky DeLux mezonet

10 x mezonetový apartmán 85 m2 pro 4-6 osob 1x ložnice manželské lůžko,1x ložnice dvě samostatné lůžka, obývací pokoj 1 x rozkládací sedačka 140x240cm,některé s balkonem, min. obsazenost 4 osoby.

V případě, že se chystáte na hory v hojnějším počtu, můžete se ubytovat v našem apartmánu pro 4-6 osob (80m2), kde budete mít k dispozici předsíňku, lyžárnu, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, konferenční stolek, SAT TV, wifi připojení k internetu, dvě ložnice - jedna s dvojlůžkem a druhá se dvěma postelemi. Koupelna se sprchovým koutem a WC je vybavena mýdlem, sprchovým gelem a ručníky. Těšit se můžete na terasu s panoramatickým výhledem na Orlické hory.

       

                                                               Všechny apartmány mají prostornou koupelnu s wc, sprchu, tv, ručníky, hygienické potřeby, vlastní prostornou lyžárnu a překrásný výhled na údolí a krásu Orlických hor.


Další fotografie ubytování najdete v záložce GALERIE.

Při odjezdu z našeho hotelu v Říčkách hosté vracejí klíče na recepci nejpozději do 10hodin nebo po předchozí domluvě později.

Věříme, že pokud právě hledáte ubytování v Orlických horách, pak jste jej právě našli a budeme se těšit na Váš pobyt u nás.

Přejeme Vám pohodový pobyt v Říčkách v Orlických horách.