Hotel Orlické hory, ubytování Orlické hory

je nově postavený hotel apartmánového typu, který byl otevřen 9.12.2011 a nabízí vám nejmodernější a komfortní ubytování v lokalitě Orlické hory. Hotel se nachází přímo v centru obce Říčky v Orlických horách. V zimním období návštěvníci ocení možnost lyžařského vyžití ve ski centru Říčky, kam zajišťuje denně dopravu skibus, který má zastávku přímo před hotelem.Pro milovníky běžeckého lyžování jsou zde připraveny desítky upravených běžeckých tras, na které se napojíte v blízkosti hotelu. Po lyžování mohou zdarma ubytovaní hosté využít služby hotelového wellness centra, kde mají k dispozici bazén (4x10m), vířivku, finskou saunu, relaxační místnost a fitness centrum.Pro rodiny s dětmi máme připraveny speciální ceny. Více informací najdete v sekci Ceník. V hotelu je také připravena velká dětská herna se spoustou hraček a her a pro větší děti stolní tenis. 
Ubytování  najdete v 10 nových moderně vybavených apartmánech pro 2-4 osoby a 10 mezonetových apartmánech pro 4-6 osob. Všechny  prostorné a moderní pokoje mají wc, sprchu, LCD televizi, hygienické potřeby, ručníky, povlečení, vlastní lyžárnu a překrásný výhled na údolí. Většina pokojů má také terasu nebo balkon.

Dále se v hotelu nachází restaurace, která zajišťuje stravování hostů formou bohatého bufetu a plně vybavené kongresové centrum s kapacitou 80 osob.V celém areálu je k dispozici zdarma WIFI připojení k síti.

U hotelu je parkoviště zdarma nebo kryté garážové parkoviště za poplatek.

V letním období mají ubytovaní hosté navíc k dispozici multifunkční hřiště na tenis, volejbal, nohejbal apod. Více informací najdete v sekci Volný čas.Okolí Říček nabízí také spoustu cyklostezek různých náročností, ve skicentru si můžete půjčit terénní tříkolku nebo koloběžku, kterou Vám lanová dráha vyveze na kopec a Vy můžete sjíždět červenou sjezdovku i bez lyží. Pro milovníky adrenalinu je ve skicentru připraveno i lanové centrum, kde můžete zdolávat překážky až ve výšce 8 m nad zemí. Věříme, že každý náš host si zde najde to své a bude se zdejším pobytem spokojen a doufáme, že pokud opět navštívíte lokalitu Orlické hory a budete hledat ubytování, tak že se k nám vždy budete rádi vracet.


Je zde také velká nabídka výletů za kulturou a památkami, další informaci najdete v sekci Volný čas. V této sekci najdete také informace o zimních a letních aktivitách, které můžete absolvovat v okolí hotelu.

Přijímáme platby kreditními kartami.