Ubytování v hotelu

Hotel nabízí svým hostům příjemně strávenou dovolenou ve vkusně a moderně zařízených apartmánových pokojích, které Vás potěší  především svojí velikostí a panoramatickým výhledem z terasy nebo balkónu, který má téměř každý apartmán.
Apartmány jsou dvojího typu a to Apartmán Classic, který je pro 2-4 osoby a Apartmán Del lux mezonet, který je určen pro 4-6 osob. Navíc k těmto apartmánům nabízíme ještě jeden, Apartmán Superior, který je určen taktéž pro 4-6 osob. Celková kapacita nabízí ubytování až pro 100 hostů.


 

Apartmán Říčky Classic:

  • 50m2 pro 2-4 osoby  1x manželské lůžko 1x rozkládací sedačka 200x180cm, terasa.
Tento apartmán je určen pro 2-4 osoby. Je zde předsíňka, lyžárna, prostorný obývací pokoj s ložnicí. Ložnice má dvojlůžko a v obývacím pokoji je speciální rozkládací pohovka, která se rozloží do klasického dvojlůžka. Dále je na pokoji konferenční stolek, SAT TV, wifi připojení, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. Koupelna je vybavena koupelnovou kosmetikou a ručníky.

     

 

Apartmán DeLux mezonet:

  • 85 m2 pro 4-6 osob, 1x ložnice s manželským lůžkem, 1 x ložnice s dvěmi samostatnými lůžky, obývací pokoj, 1 x rozkládací sedačka 140-240 cm.
Tento apartmán je určen pro 4-6 osob. Je zde předsíňka, lyžárna, dva samostatné pokoje v patře, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, konferenční stolek, SAT TV, wifi připojení, Koupelna je vybavena koupelnovou kosmetikou a ručníky.

    
 

Apartmán Superior:

  • 66 m2 pro 4-6 osob, 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj, 2x samostané lůžko, 1x rozkládací sedačka 200x180 cm.
Tento apartmán je určen pro 4-6 osob. Je zde předsíňka, lyžárna, samostatný pokoj, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvěmi samostatnými lůžky, konferenční stolek, SAT TV, wifi připojení, Koupelna je vybavena koupelnovou kosmetikou a ručníky.