Volný čas, wellness

Při ubytování v hotelu máte širokou možnost jak využít svůj volný čas a dle chuti si vybrat, která bude vyhovovat právě Vám nejvíce.
 

Wellne​ss

Jestliže jste si přijeli do Orlických hor odpočinout, určitě Vás zaujme nabídka možnosti wellness centra, které se nachází přímo v hotelové budově. V hotelovém wellness centru se můžete těšit na bazén, vířivku, finskou saunu s odpočívárnou a fitcentrum. Pro Vaše pohodlí jsou veškeré tyto wellness služby situovány v jednom společném prostředí a potřebné věci (ručníky, prostěradla do sauny) Vám  rádi zapůjčíme na recepci.Masáže

Jestliže Vám nebude stačit strávený čas plný relaxace ve wellness, můžete dále využít relaxační masáže v pohodlí vašeho pokoje.


    
  

Dětský koutek

Pro ty nejmenší je v hotelové části připraven dětský koutek, kde si přijdou na své jak ti nejmladší tak i starší děti. Včetně samotného dětského koutku se zde nachází stolní tenis a kulečník. Rodiče zajisté ocení i možnost příjemného posezení, kde mají své děti na očích a mohou si příjemně vychutnat něco k pití.


Dětské hřiště

Pro ty, kteří upřednostňují pobyt na čerstvém vzduchu je v těsné blízkoti hotelového ubytování postaveno nové dětské hřiště s mnoha atraktivitami na které se mohou Vaše děti těšit. 


Ski areál Říčky

Pro milovníky lyžování se nedaleko hotelu nachází Ski areál Říčky, který disponuje čtyřmi sjezdovkami a to od těch nejméně prudkých pro začátečníky až pro nejvíce náročnou černou sjezdovku ,,slalomka", kterou ocení zkušení lyžaři.
Všechny sjezdovky jsou v průběhu celé zimi uměle zasněžovány,udržovány a každý den perfektně připraveny pro své návštěvníky. 
Pro úplné začátečníky se v areálu nachází také lyžařská školka a pro ty, kteří nevlastní výbavu na lyžování si mohou zapůjčit vybavení v půjčovně, která se rovněž nachází v areálu. Dále se v areálu nachází několik možností občerstvení ať už to jsou kiosky přímo na sjezdovce nebo restaurace přímo v centru střediska.
Do skiareálu Vás odveze zadarmo skibus, který má zastávku přímo před hotelem.
V této oblasti se nachází rovněž několik běžeckých tratí, které začínají nedaleko hotelu a vybrat si můžete ze spousty tratí, které se od sebe liší různými náročnostmi.Víceúčelové hřiště

V letním období mají hoteloví hosté možnost využít také víceúčelové hříště, které se nachází v těsné blízkosti hotelové budovy. Hřiště je přizpůsobeno na tenis, nohejbal, voljebal. 

TIPY NA VÝLETY 

Malebný barokní zámek: Zámek Potštejn http://www.zamekpotstejn.cz.htm
·      Ski areál Říčky (2 km)
                      - Lanové centrum
                      - Půjčovna trojkolek a koloběžek
                      - Restaurace
                      - Lanová dráha (možnost vyvést kola)
·      Golf Nebeská Rybná (4 km)
·      Pevnost Hanička (7 km)
·      Jízda na koních – Pěčín (10 km)
·      Zemská brána - Ledřičkova skála, Pašerácká lávka (16 km)
·      Neratov - kostel s prosklenou střechou (18 km)
·      Šerlich – Masarykova chata (19 km)
·      Aquapark Žamberk – sport areál (20 km)
·      Přehrada Pastviny (22 km)
·      Tvrz Orlice (30 km)
·      Museum řemesel (30 km)
·      Zámek Potštejn - strašidelné prohlídky v zámku, zámecká zahrada, hrad (30 km)

Tipy na kola v okolí:
·      Jůlinčino údolí
·      Zakletý vrch
·      Pěticestí
·      Anenský vrch
·      Kunštácká kaple
·      Mezivrší
·      Komáří vrch
·      Velká Deštná