MENU

Pokoje Wellness hotel Říčky

Dvoulůžkový pokoj s terasou a možností přistýlky

Prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností až dvou přistýlek na pohodlné rozkládací pohovce nabízí ubytování pro rodiny či partu přátel. Pokoj má společnou terasu s dalšími pokoji a v teplých měsících si na ní můžete užít příjemné posezení. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou, toaletou, ručníky a toaletními potřebami. Dále zde naleznete digitální TV a lednici. Ke každému pokoji náleží jedno parkovací místo v garáži a lyžárna, která je za příznivého počasí využívána jako úschovna kol. Nabízíme jeden dvoulůžkový pokoj pro hendikepované osoby. V případě zájmu o tento pokoj prosím kontaktujte recepci.

Mezonetový čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky

Čtyřlůžkový pokoj se skládá z přízemí a jednoho poschodí, případně ze dvou místností pouze v jednom patře. V mezonetovém typu pokoje se v přízemí nachází obývací pokoj se sedačkou, která slouží jako přistýlka pro 2 osoby, a koupelna se sprchou a toaletou. Na poschodí jsou 2 ložnice, dohromady se 4 pevnými lůžky. V jednopodlažní variantě pokoje naleznete jeden pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou a samostatnou ložnici s manželskou postelí. Jako na všech pokojích, i tady máte k dispozici lednici, TV a můžete využít internetové Wi-Fi připojení. Parkování je zabezpečeno v podzemní garáži (každý pokoj má k dispozici jedno parkovací místo). Nechybí ani lyžárna, která je od jara do podzimu využívána jako kolárna.

Mezonetový čtyřlůžkový pokoj s balkónem a možností přistýlky

Mezonetový čtyřlůžkový pokoj nabízí ubytování až pro 6 osob. V přízemí, v obývacím pokoji si spánek užijí 2 osoby na pohodlné rozkládací pohovce. Na patře se nachází další 4 pevná lůžka. Tak jako v každém pokoji, i zde naleznete pracovní stůl, malou lednici a digitální TV. Pokoj rovněž nabízí vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, ručníky a toaletní potřeby zdarma. I když hotel navštívíte určitě kvůli Orlickým horám, při nepřízni počasí můžete využít bezplatné Wi-Fi připojení. Každý pokoj má k dispozici jedno parkovací místo v garáži a vlastní úschovnu pro lyže a kola.

Mezonetový šestilůžkový pokoj s možností přistýlky

Další z našich mezonetových skvostů - šestilůžkový pokoj - je ideální pro větší rodinu či partu přátel, kteří přijedou do Wellness hotelu Říčky za odpočinkem. V obývací části, v přízemí naleznete manželskou postel a rozkládací pohovku, kde se pohodlně vyspí další dvě osoby. Po zdolání pár schodů, v patře, naleznete dvě ložnice, kde se nachází další 4 pevná lůžka (1 x manželská postel, 2 x jednolůžková postel). Účelně zařízený pokoj nabízí i vlastní koupelnu se sprchou a toaletou, ručníky, toaletní potřeby, malou lednici, digitální TV a pracovní stůl. Parkování je zabezpečeno v garáži (1 pokoj = 1 auto) a každý pokoj má navíc k dispozici vlastní lyžárnu (v létě úschovnu kol). Po celou dobu pobytu můžete zcela bezplatně využívat i internetové Wi-Fi připojení.

Mezonetový apartmán s balkónem a kuchyňkou

Mezonetový apartmán nabízí komfortní ubytování až pro 8 osob. V přízemí se nachází obývací pokoj se sedačkou, která slouží jako přistýlka pro 2 osoby, manželská postel, kuchyňka s dvou-vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a malou lednicí. Využít zde můžete i digitální TV a pracovní stůl. Koupelna s vanou se rovněž nachází v přízemí. V patře naleznete 2 ložnice se 4 pevnými lůžky. K apartmánu náleží i malý samostatný balkón. Parkování je zajištěno v garáži (1 apartmán = 1 auto). Využít můžete i bezplatné Wi-Fi připojení a vlastní úschovnu pro kola a lyže.

Mezonetový apartmán Superior s terasou a kuchyňkou

Prostorný mezonetový apartmán Superior poskytuje svým hostům naprostý komfort a zázemí, ve kterém se budou cítit jako doma. Apartmán nabízí ubytování až pro 7 osob. V přízemí je k dispozici pohodlná rozkládací pohovka, jídelní stůl a plně vybavená kuchyňka s dvou-vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a malou lednicí. Předností apartmánu je veliká terasa s příjemným posezením, které především v letních měsících zpříjemní každý pobyt. V patře se nachází dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a ve druhé je manželská postel a samostatné jednolůžko. Samozřejmostí je také bezplatné parkovací místo v garáži, internetové Wi-Fi připojení a úschovna pro lyže a kola.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..