Letní aktivity v Orlických horách

Region v létě nabízí pestrou škálu možností využití každé volné chvíle, ať již klidnou relaxací v některém z lázeňských měst, nebo aktivním sportem v přírodě, případně ve wellness centru v našem hotelu.

Krytá nebo jen otevřená koupaliště, ba i celé aquaparky, jsou vybudovány u většiny měst a bývají velmi dobře vybaveny různými atrakcemi jako například Aquapark Žamberk, který nabízí bazény, 2 tobogány a kamikadze, minigolf, tenisové kurty, dětský koutek, kemp, apartmány, bowling, restaurace.

Obdobně vybavené jsou i Aquapark Ústí nad Orlicí nebo koupaliště v Letohradě, Písečné a přírodní břehy na Lanškrounských rybnících.

Pro hotelové hosty také nabízíme možnost golfu v Nebeské Rybné za zvýhodněných podmínek. Další informace najdete na webových stránkách GOLF CLUBU: www.gcnebeskarybna.websnadno.cz.

     
              

V našem hotelu vám také nabízíme seminární prostory pro pořádání veškerých firemních akcí, konferencí, seminářů, jednání a dalších akcí. Zajišťujeme veškeré služby od přípravy seminární místnosti a techniky až po catering a ubytování. K dispozici jsou pro vás připraveny seminární prostory s vybavením.