MENU

Firemní akce Orlické hory

Veškeré zázemí pro dokonalou firemní akci

Místo jako stvořené pro váš příští teambuilding

Uspořádejte ve Wellness hotelu Říčky firemní akci, školení, teambuilding, nebo slavnostní posezení či večírek pro své zaměstnance. Připravíme pro vás akci na míru vašim představám, ať už hledáte místo s neformální atmosférou nebo kvalitní zázemí pro schůzku s vaším obchodním partnerem. 

Konferenční místnosti

Ve Wellness hotelu Říčky naleznete moderní konferenční sál s kapacitou až 30 osob, který je ideální pro menší konference, firemní prezentace, workshopy i školení. Součástí zázemí pro meetingy je i společenská místnost s barem, kde mohou účastníci akce trávit volné momenty, využít prostor ke konverzaci a pochutnat si na občerstvení. Kapacita salónku s barem je 40 osob. 

Poskytované služby

Samozřejmostí je nabídka coffee breaků, servírované menu na oběd či večeři, případně rautové menu na míru. Wellness hotel Říčky však poskytuje i řadu doplňkových služeb. Vybrat si můžete ze sportovních aktivit, pro které jsou jako stvořené multifunkční hřiště nebo Adventure Golf v areálu hotelu. Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, máme k dispozici hotelové wellness centrum s bazénem, whirlpoolem, saunou a relaxační místností. Pro aktivnější klienty rádi zařídíme také outdoorové aktivity v okolí.

Poptávkový formulář

V případě zájmu o uspořádání vaší akce ve Wellness hotelu Říčky v Orlických horách nás neváhejte kontaktovat přes poptávkový formulář níže nebo na tel. čísle +420 721 423 520.

 

Speciální nabídka

DOPORUČENÉ POBYTY