MENU

Apartmány Perla se nacházejí na svahu Anenského vrchu s výhledem na areál Pod Zakletým a Hotel Říčky, kde můžete také využít wellness, restauraci včetně možnosti snídaní a polopenze a další služby.
Vzdálenost od Hotelu Říčky je přibližně 3 minuty autem.

Apartmány Perla Wellness Hotel Říčky

Dvoulůžkový apartmán Superior s možností přistýlky

Moderně vybavení apartmán 2+kk disponuje obývací místností s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, kterou lze využít jako přistýlku pro 2 osoby. Přímo z obývacího pokoje máte vstup na lodžii nebo terasu s výhledem do okolí. Celý apartmán je vytápěný podlahovým topením, které přináší komfort převážně v chladnějších měsících. Apartmány Perla se nachází 3 min. autem od zázemí Hotelu Říčky, kde je pro Vás k dispozici wellness, restaurace a další služby.
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný ve vybraných apartmánech, informujte se prosím před rezervací na recepci.
Na tyto apartmány se nevztahuje denní úklid.

  • Wellness do 15:00 zdarma
  • Kapacita 2+2

Dvoulůžkový apartmán Superior

Moderně vybavení apartmán 2+kk disponuje obývací místností s plně vybaveným kuchyňským koutem. Přímo z obývacího pokoje máte vstup na lodžii nebo terasu s výhledem do okolí. Celý apartmán je vytápěný podlahovým topením, které přináší komfort převážně v chladnějších měsících. Apartmány Perla se nachází 3 min. autem od zázemí Hotelu Říčky, kde je pro Vás k dispozici wellness, restaurace a další služby.
Pobyt s domácím mazlíčkem na tomto apartmánu není možný.
Na tyto apartmány se nevztahuje denní úklid.

  • Wellness do 15:00 zdarma
  • Kapacita 2+0

DOPORUČENÉ POBYTY