MENU

Ubytování v Orlických horách

RÁJ PRO TY, KTEŘÍ MILUJÍ KLID A POHODU

UBYTOVÁNÍ VE WELLNESS HOTELU ŘÍČKY

Pokud máte zájem o dovolenou plnou turistiky a odpočinku Wellness Hotel Říčky v Orlických horách je tím pravým místem. Náš hotel je díky své velké kapacitě vhodný nejen pro individuální klientelu. Najdete u nás různé druhy ubytování, Vaše pohodlí můžete najít v hotelovém pokoji či v soukromém apartmánu v blízkosti hotelu.

RESTAURACE V ORLICKÝCH HORÁCH

Den u nás začíná bohatou bufetovou snídaní, kde naleznete vše potřebné pro nastartování příjemného dne. Připravená je pro vás i polední nabídka, možnost předem připravené polopenze či À la carte menu. Restaurace je přístupná jak pro hotelové hosty, tak pro turisty, kteří si chtějí pochutnat.

GASTRONOMIE V ŘÍČKÁCH

WELLNESS V ORLICKÝCH HORÁCH

Wellness hotel Říčky nabízí i možnost příjemné relaxace v hotelovém wellness centru. Záleží jen na vás, jak si odpočinek užijete. Těšit se můžete na bazén, vířivku, finskou saunu a pro ty, kterým pohyb po horách nestačí je tu také k dispozici menší fitness, které je součástí wellness zóny.

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM

FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE

Jsme připraveni i na pracovní setkání, cvičící i relaxační pobyty či rodinné oslavy. Do našeho konferenčního centra se vejde až 150 osob. Naleznete zde veškerou techniku, kterou byste pro svou práci mohli potřebovat, včetně baru, který nabízí další prostory k posezení.

VŠE PRO VAŠI AKCI