MENU

Ubytování v Orlických horách

RÁJ PRO TY, KTEŘÍ MILUJÍ KLID A POHODU

UBYTOVÁNÍ VE WELLNESS HOTELU ŘÍČKY

Hledáte ideální dovolenou, kde se budete věnovat aktivní turistice a zároveň i odpočinku? Jste na správném místě! Vyrazte do Wellness hotelu Říčky a vychutnejte si vyhlídky z vrcholků Orlických hor. Čeká na vás 11 pokojů a 18 apartmáů s kuchyňkou. Právě díky velké ubytovací kapacitě je hotel vhodný nejen pro individuální klientelu, ale i pro větší skupiny. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, TV, malou lednici a internetové Wi-Fi připojení. Některé pokoje disponují i balkónem či terasou, které hlavně v letních měsících nabízí příjemné posezení s výhledy do pestrobarevné přírody.

RESTAURACE V ORLICKÝCH HORÁCH

Den u nás začíná bohatou bufetovou snídaní, kde naleznete vše potřebné pro nastartování vašeho organismu na horách. Připravená je pro vás i polední nabídka, možnost předem připravené polopenze či À la carte menu. Restaurace je přístupná jak pro hotelové hosty, tak pro turisty, kteří chtějí ochutnat kvalitní gastronomii v regionu.

GASTRONOMIE V ŘÍČKÁCH

WELLNESS V ORLICKÝCH HORÁCH

Wellness hotel Říčky nabízí i možnost pořádné relaxace v hotelovém wellness centru. Po náročném dni stráveném na lyžích či v místních horách na vás čeká zasloužený odpočinek. Tešit se můžete na bazén, vířivku, finskou saunu či odpočívárnu. Protáhnout tělo si můžete ve fitness centru, který je součástí wellness zóny.

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM

FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE

Jsme připraveni i na pracovní setkání či rodinné oslavy. Do našeho konferenčního centra se vejde až 30 osob. Naleznete zde veškerou techniku, kterou byste pro svou práci mohli potřebovat. Bar, který nabízí další prostory k posezení, se nachází hned vedle konferenční místnosti.

VŠE PRO VAŠI AKCI

Akceptované benefitní programy

Speciální nabídka

DOPORUČENÉ POBYTY