MENU

Wellness centrum Hotel Říčky

Oáza pohody v Orlických horách

Odpočinek ve wellness zóně pro hotelové hosty i veřejnost

Luxusní wellness centrum přímo v budově Wellness hotelu Říčky nabízí bazén, vířivku, finskou saunu, relaxační zónu a fitcentum. Nedílnou součástí je zázemí se sprchami a šatnou. Hotelové wellness centrum je v průběhu celého dne otevřené nejen pro ubytované hosty, ale pro všechny návštěvníky či obyvatele Orlických hor, kteří touží po relaxaci.


BAZÉN A VÍŘIVKA

Zaplavte si v bazénu s výhledem na okolní přírodu nebo relaxujte ve vířivce. Po horských túrách vaše nohy ocení možnost protažení ve vodě, pár temp v našem bazénu uvolní namožené svaly a zregeneruje síly do dalšího dne. Teplotu udržujeme na příjemných 27°C, které jsou ideální pro plavání. Poté můžete posedět ve vířivce s kapacitou pro 3 osoby, která působí pozitivně na fyzické i psychické zdraví člověka. Díky kombinaci vyšší teploty vody a masírovacích trysek zlepšuje cirkulaci krevního oběhu a uvolňuje bolesti svalů a kloubů, současně odplavuje stres. 

Otevírací doba wellness zóny: 10:00 - 21:00

FINSKÁ SAUNA S ODPOČÍVÁRNOU

Prohřejte celé své tělo v sauně. Blahodárné účinky saunování působí na všechny části lidského organismu. Nejznámějším efektem je pocení, které odplavuje z těla škodlivé látky, díky pobytu v sauně však můžete dosáhnout i na řadu dalších benefitů jako posílení imunity, prokrvení končetin, ozdravení pleti i vlasů nebo zlepšení fyzické kondice. Pro zchlazení organismu doporučujeme oblíbené ledové vědro a následně si můžete odpočinout v relaxační místnosti.

Provozní doba finské sauny: 16:00 - 21:00
Pro skupinu 6 a více osob lze domluvit dřívější vstup

POSILOVNA

Ještě více se protáhnout, zapotit a posílit své svaly můžete ve fitness, které je součástí wellness centra. Naleznete zde multifunkční posilovací stroj, aerobní přístroje, boxovací pytel a další náčiní. 

CENÍK - hoteloví hosté

Příchod do 15:00 Příchod od 15:00
Dospělý ZDARMA 170 Kč
Dítě do 13 let ZDARMA 150 Kč
Rodinné vstupné 2+1 ZDARMA 430 Kč
Rodinné vstupné 2+2 ZDARMA 530 Kč

CENÍK - veřejnost

Příchod do 15:00 Příchod od 15:00
Dospělý 180 Kč 220 Kč
Dítě do 13 let 160 Kč 190 Kč
Rodinné vstupné 2+1 460 Kč 570 Kč
Rodinné vstupné 2+2 560 Kč 700 Kč