MENU

Naše prostory a vybavení

Co nemáme, zařídíme. Vše pro vaši maximální spokojenost

Vyberte si vhodnou místnost v Orlických horách

Každý prostor Wellness hotelu Říčky je trochu jiný, proto záleží především na povaze pořádané akce a vašich preferencích, pro který se rozhodnete. Vybírat můžete z plně vybaveného konferenčního sálu, méně formálního salónku i prostoru restaurace.

Konferenční sál

  • Kapacita: 30 osob

Konferenční místnost je nejčastěji využívaná pro firemní prezentace, školení, workshopy i menší konference. Záleží však zcela na vás, jakou akci si zde představíte. Sál je vybavený nezbytnou konferenční technikou a nabízí variabilní uspořádání. K dispozici je také vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu. Výhodou je možnost doplnění pořádané akce o zázemí s neformálním prostorem a občerstvením ve vedlejším salónku.  

Technické vybavení sálu:

  • dataprojektor
  • promítací plátno
  • flipchart

Salónek s barem

  • Kapacita: 40 osob

Prostor salónku s barem a vlastním výčepem se hodí především pro firemní večírky, rodinné oslavy, nebo třídní srazy. Nabízí možnost usazení až 40 osob, k dispozici je plochá televize vhodná např. k promítání fotografií, informačních prezentací apod. Kromě podávání nápojů přímo na baru, je možné připravit v salónku občerstvení dle přání klienta, ať už formou rautu, coffee breaku nebo servírovaného menu.

Restaurace

  • Kapacita: 70 osob

Restaurace nabízí největší kapacitu ze všech sálů, její prostor je však vhodný pouze pro usazení ve formě tabule. Vybízí tak k pořádání spíše rodinných akcí jako např. oslav výročí, narozenin nebo svateb, případně k realizování firemních akcí v podobě slavnostních tabulí.  

 

DOPORUČENÉ POBYTY