MENU

Masáže Wellness Hotel Říčky

Relaxace celého těla v srdci Orlických hor

Zbavte se stresu a zregenerujte se na masáži

Není nad uvolnění ztuhlého svalstva v bazénu či vířivce, které vám poté promasíruje náš zkušený masér a dotáhne tak relaxaci přímo k dokonalosti. Vybrat si můžete z široké nabídky klasických i méně tradičních typů masáží. Jejich účinky pozitivně působí na fyzickou i psychickou stránku organismu a člověk si vždy pořádně odpočine.

Otevírací doba: pouze na objednání pro hotelové hosty

Masáže objednávejte na recepci hotelu alespoň jeden týden předem. 

Z důvodu spoulupráce s externími maséry, kteří k nám dojíždí, je třeba objednat minimálně dvě masáže.

Děkujeme za pochopení.

Ceník masáží 
Typ Cena Popis
Klasická masáž

700 Kč

/ 45 min 

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.
Masáž lávovými kameny

800 Kč

/ 45 min 

Při masáži horkými kameny se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Uvolňují některé anionty kovů, ale zároveň mají jakousi sílu, která dokáže odstraňovat bolest a negativní energii. Velice stimulující je používat současně s kameny aromatický přírodní olej. Teplo, které vychází z vulkanických kamenů a speciální masáž dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví vás stresu a napětí.
Masáž s prvky havajské masáže "Lomi Lomi"

800 Kč

/ 45 min 

Masáž velice podobná klasické masáži, navíc vyšperkovaná o prvky havajské masáže. Plynulé tahy celým předloktím navíc pomáhají nádherně detoxikovat tělo a umocňují příjemný zážitek z masáže. Havajská masáž Lomi Lomi pomáhá k uvolnění a usnadňuje cestu k uzdravení. Prostřednictvím této masáže se tělo fyzicky uvolní, odchází stres a krevní a lymfatický tok pomůže odstranit odpad a toxiny z těla.
Indická masáž hlavy

600 Kč

/ 45 min 

Indická masáž hlavy zlepšuje prokrvení (obzvláště v lebce, kde může podpořit zdravý růst vlasů) a napomáhá proudění lymfy. Může ulevit od bolesti hlavy ze stresu, problémů s dutinami, podráždění očí po námaze a dokonce potíží s čelistmi. Součástí této nádherné rozmazlovací masáže je také masáž ramen a šíje.