MENU

Masáže Wellness Hotel Říčky

Nechte se hýčkat a zregenerovat na masáži

Zbavte se stresu a zregenerujte se na masáži

Není nad uvolnění ztuhlého svalstva v našem wellness, které vám poté promasíruje náš zkušený masér a dotáhne tak relaxaci přímo k dokonalosti. Vybrat si můžete z nabídky klasických i méně tradičních typů masáží. Jejich účinky pozitivně působí na fyzickou i psychickou pohodu a člověk si vždy pořádně odpočine.

Otevírací doba: pouze na objednání

Masáže objednávejte na recepci hotelu 

Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Masáž lávovými kameny

Při této masáži se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Uvolňují některé anionty kovů, ale zároveň mají jakousi sílu, která dokáže odstraňovat bolest a negativní energii. Velice stimulující je používat současně s kameny aromatický přírodní olej. Kombinace tepla vycházejícího z vulkanických kamenů a speciální masáže dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví Vás stresu a napětí.

Masáž obličeje a hlavy

Masáž hlavy je technika, která pomáhá uvolnit napětí v ramenou, šíji a krásně uvolňuje pokožku hlavy. Masáž hlavy může mít mnoho přínosů pro fyzické i psychické zdraví, jako je zmírnění bolestí hlavy, zlepšení růstu a kvality vlasů, snížení stresu, podpora spánku a celkové pohody. Masáž hlavy se provádí prsty a dlaněmi. Masáž hlavy se může se kombinovat s oleji nebo aromaterapií.

Ayurvédská masáž Abhyangam

Abhyangam je ájurvédská masážní léčba, která uklidňuje tělo, mysli, imunitní systém a pokožku pomocí hojného množství oleje a specifické sekvence pohybů. Abhyangam je součástí denních praktik pro udržení zdraví a pohody a může se provádět jako samostatná terapie nebo jako předléčba pro Panchakarma. Abhyangam napomáhá zdraví kloubů, živí tkáně, přivádí rozrušené Doshas do rovnováhy a zlepšuje stav vlasů a pokožky. Abhyangam se může provádět jedním nebo více terapeuty nebo jako samomasáž a použité oleje se mohou lišit podle ročního období a individuální konstituce.

Ceník pro hotelové hosty

45 minut 60 minut 90 minut
Klasická masáž 990 Kč 1 190 Kč 1 590 Kč
Masáž lávovými kameny 1 190 Kč 1 450 Kč 1 950 Kč
Masáž obličeje a hlavy 890 Kč X X
Ayurvédská masáž Abhyangam X X 1 990 Kč

Ceník pro veřejnost

45 minut 60 minut 90 minut
Klasická masáž 1 290 Kč 1 550 Kč 2 090 Kč
Masáž lávovými kameny 1 590 Kč 1 950 Kč 2 590 Kč
Masáž obličeje a hlavy 1 190 Kč X X
Ayurvédská masáž Abhyangam X X 2 590 Kč