MENU

Soukromé a firemní akce v Orlických horách

Skvělé zázemí pro Vaši akci

AKCE NA MÍRU VE WELLNESS HOTELU ŘÍČKY

Hledáte vhodné místo pro rodinnou oslavu, svatbu, konferenci či firemní teambuilding? Wellness hotel Říčky v Orlických horách je ideálním místem zasazeným do naší krásné přírody. Hotel disponuje konferečním sálem pro 30 osob, salónkem s barem pro 40 osob a další kapacitou v hotelové restauraci. Rádi vám pomůžeme zajistit vše potřebné, od cateringu po doprovodný program.

Firemní akce

Wellness hotel Říčky poskytuje ideální zázemí pro školení či konferenci. Konferenčí sál je vybaven dataprojektorem, plátnem a samozřejmě nesmí chybět flipchart. Nebo sháníte prostory pro váš firemní večířek? Pak vám výborně poslouží náš druhý salónek, kde je umístěn bar a máte tak zajištěň nepřetržitý přísun občerstvení a především tekutých dobrot.

Více o firemních akcích

Soukromé akce

Čeká vás důležité výročí nebo byste chtěli prožít váš svatební den v kouzelné přírodě Orlických hor? Pro tyto příležitosti lze využít hotelovou restauraci, která má kapacitu pro 70 osob. Velice rádi se zhostíme nejen příprav v rámci cateringu, ale pomůžeme vám zorganizovat váš velkolepý den.

Více o soukromých akcích

DOPORUČENÉ POBYTY