MENU

Firemní akce a cvičební pobyty v Orlických horách

Skvělé zázemí pro Vaši akci

AKCE NA MÍRU VE WELLNESS HOTELU ŘÍČKY

Hledáte vhodné místo pro firemní akci, teambuilding nebo pro relaxacně sportovní pobyt? Wellness Hotel Říčky v Orlických horách je ideálním místem pro Váš pobyt! Hotel disponuje konferečním sálem až pro 150 osob, salonkem s barem pro 50 osob a další kapacitou v hotelové restauraci. Připravíme vám akci na míru a zajistíme kompletní služby.

Firemní akce

Wellness Hotel Říčky nabízí ideální zázemí pro firemní akce, školení nebo teambuildingy. Konferenčí sál je vybaven dataprojektorem, plátnem a flipchartem. Hledáte prostory pro váš firemní večířek? Nabízíme pronájem salonku s barem, kde pro vás rádi připravíme rautové občerstvení a zajistíme večerní zábavu s obsluhou.

Více o firemních akcích

Cvičební pobyty

Zažijte sportovně-relaxační pobyt v krásné přírodě Orlických hor! Připravíme pro vás pobyt na míru, podle vašich představ. Během celého pobytu pro vás bude k dispozici na cvičení prostorný kongresový sál s kapacitou až 50 osob, nebo venkovní víceúčelové hřiště. Během pobytu můžete využít hotelové wellness centrum s bazénem, vířivkou a finskou saunou. 

Více o cvičebních pobytech

DOPORUČENÉ POBYTY