MENU

Restaurace Říčky v Orlických horách

Široká nabídka stravování

OCHUTNEJTE SPECIALITY ČESKÉ KUCHYNĚ

Na horách člověku snadno vyhládne. Proto je tu naše hotelová restaurace. Každý den připravujeme menu polévek, hotových jídel a dezertů, na kterém si mohou pochutnat nejen hoteloví hosté, ale všichni návštěvníci Orlických hor, kteří se náhodnou nebo záměrně ocitnou v Říčkách. Denní menu doplňuje stálá nabídka À la carte, kterou tvoří oblíbené české pokrmy i speciality našeho šéfkuchaře.  

Otevírací doba restaurace: 11:30 - 21:30 (vaříme do 20:00)


Jídelní a nápojový lístek  Denní nabídka 27. - 31.7.   Víkendová nabídka 31.7. - 2.8.    

Stravování pro hotelové hosty

Ubytování si můžete vybrat buď jen se snídaní nebo přidat i večeři. Křupavé pečivo, šunky, sýry, vajíčka, ovoce, jogurt a spoustu dalších dobrot si spolu s nápoji můžete naservírovat z našeho snídaňového bufetu vždy mezi 8 a půl 10 hodinou. Po dni na horách Vás pak bude čekat od 17:30 do 19:00 hodin teplá večeře složená z polévky a hlavního chodu. V den příjezdu je večeře servírovaná bez možnosti výběru, od 2. dne pobytu si můžete vybrat ze dvou hlavních jídel. Potřebovali byste upravit čas jednotlivých chodů? Dejte nám vědět a určitě se domluvíme!

Restaurace pro všechny návštěvníky

Ať už Říčkami v Orlických horách pouze projíždíte, nebo zde máte delší pobyt, vždy jste vítáni v naší restauraci Wellness hotelu Říčky. Ochutnat můžete denní menu, nebo si vybrat ze stálého jídelního lístku. V každém případě se můžete těšit na chutné pokrmy, dobře vychlazené pivo a především příjemné prostředí. Vaříme pro vás každý den do 20:00 a doporučujeme rezervaci stolu na určitý čas, abychom vás mohli usadit v momentě, kdy k nám dorazíte.

Jsme profesionálové, takže nás nezaskočí ani Vaše speciální stravovací požadavky. Vegetariáni, vegani, bezlepkáři, diabetici, se vším se popereme! Jen nás na to připravte předem.

Rezervace stolu

V případě zájmu o rezervaci stolu v restauraci neváhejte využít rezervační formulář.

 

Speciální nabídka
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..