MENU

Nabídka služeb Hotelu Říčky

Služba Popis a cena
Snídaně

Začněte ráno snídaní v hotelové restauraci, kterou podáváme formou bufetu v čase 08:00 - 9:30 hod. Dejte nám prosím vědět předem, pokud máte nějakou dietu nebo speciální požadavky na stravu.

Cena za dospělého: 225 Kč

Cena za dítě: 170 Kč

*Pokud je počet osob menší než 10, snídaně jsou servírované. 

Polopenze

Pokud si přejete polopenzi, můžete si každý den pochutnat na dvouchodové večeři (polévka a hlavní jídlo). Od druhého dne pobytu si můžete vybrat z dvou možností hlavního jídla. Servírované večeře se podávají od 17:30 do 19:00 hodin. Dejte nám prosím vědět předem, pokud máte nějakou dietu nebo speciální požadavky na stravu.

Cena za večeři za dospělého: 265 Kč

Cena za večerři za dítě: 200 Kč

Recepce

Recepce hotelu je otevřena denně v čase 08:00 - 20:00 hod.

Check-in je možný od 15:00 do 20:00, v případě pozdějšího příjezdu kontaktujte prosím recepci předem. Check-out je do 10:00 hodin. 

Wellness

Hotelové wellness je prostorem odpočinku a regenerace pro všechny hosty i veřejnost. Nabízí vnitřní bazén, finskou saunu a odpočívárnu.

Multifunkční hřiště Na víceúčelovém hřišti přímo u hotelu si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal nebo i badminton. Na všechny hry vám rádi zapůjčíme sportovní potřeby. Ceník služeb.
Ping-pong Pro větší děti a dospělé máme k dispozici ping pong. 
Venkovní gril

V areálu mohou všichni hosté hotelu využít venkovní gril s posezením. Nutností je rezervace předem na recepci. Gril je k dispozici bez poplatku, palivo lze zakoupit na recepci.

Elektrokola Na recepci hotelu si můžete vypůjčit elektrokola a prozkoumat krásy Orlických hor ze sedla, aniž byste se příliš zapotili. Půjčovné na 2 hodiny je 400 Kč, 4 hodiny stojí 600 Kč a celý den vychází na 900 Kč. Součástí zapůjčení je i helma pro vaši bezpečnost. Vybírá se vratná záloha 2 000 Kč na jedno kolo. Nezapomeňte na rezervaci elektrokola předem na recepci.