MENU

Široká nabídka služeb

Pro děti i dospělé

Služba Popis a cena
Snídaně

Každé ráno můžete začít vydatnou snídaní v hotelové restauraci, kterou podáváme formou bufetu od 08:00 do 9:30 hodin. Díky křupavému pečivu, výběru sýrů, šunek i vajíčkům, nebo sladkým dobrotám a voňavé kávě se Vám ani nebude chtít dospat! 

Případné diety či speciální požadavky na stravu je nutné hlásit předem.

*Pokud je počet osob menší než 10, snídaně jsou servírované. 

Polopenze

Pro bezstarostný pobyt si můžete připlatit polopenzi a každý den na vás bude čekat také výborná večeře o 2 chodech (polévka a hlavní jídlo). Od 2. dne pobytu s možností výběru ze dvou hlavních jídel. Večeře jsou servírované od 17:30 do 19:00 hodin. 

Případné diety či speciální požadavky na stravu je nutné hlásit předem.

Recepce Recepce hotelu je otevřena od pondělí do pátku v čase 09:00 - 20:00 hod; v sobotu a v neděli v čase 08:00 - 20:00 hod. Check-in je možný od 15:00 do 20:00, v případě pozdějšího příjezdu, kontaktujte prosím recepci předem. Check-out je do 10:00 hodin. 
Wellness Hotelové wellness centrum je prostorem odpočinku a regenerace pro všechny hosty i veřejnost. Nabízí vnitřní bazén, vířivku, finskou saunu, odpočívárnu i fitcentrum. Součástí jsou také masáže. Wellness nabídka
Multifunkční hřiště Na víceúčelovém hřišti přímo u hotelu si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal nebo i badminton. Na všechny hry vám rádi zapůjčíme sportovní potřeby. K dispozici máme také vybavení na pétanque a kroket. Ceník služeb.
Ping-pong Pro větší děti a dospělé máme k dispozici ping pong. 
Venkovní gril V areálu mohou všichni hosté hotelu využít venkovní gril s posezením. Nutností je rezervace předem na recepci. Gril je k dispozici bez poplatku, palivo lze zakoupit na recepci.
Elektrokola Na recepci hotelu si můžete vypůjčit elektrokola a prozkoumat krásy Orlických hor ze sedla, aniž byste se příliš zapotili. Půjčovné na 2 hodiny je 400 Kč, 4 hodiny stojí 600 Kč a celý den vychází na 900 Kč. Součástí zapůjčení je i helma pro vaši bezpečnost. Vybírá se vratná záloha 2 000 Kč na jedno kolo. Nezapomeňte na rezervaci elektrokola předem na recepci.