MENU

Široká nabídka služeb

Pro děti i dospělé

Služba Popis a cena
Parkování Parkovat u nás můžete v podzemní garáži. Každý pokoj má přiděleno jedno parkovací místo. V případě, že budete potřebovat umístit více aut, můžete využít venkovní parkovací stání, rovněž bezplatně. 
Wi-Fi připojení Pokud budete potřebovat zůstat v kontaktu s online světem, nemusíte se ani v divoké přírodě Orlických hor obávat o připojení. Ve všech pokojích a apartmánech i ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezdrátový internet zdarma. 
Minigolf V areálu hotelu můžete vyzkoušet náročnější verzi oblíbené hry - Adventure Golf. Na hráče čeká 18 jamek ve svažitém terénu. Hra není časově omezená. Cena 1 hry je 100 Kč / dospělý a 50 Kč / dítě do 150 cm, dítě do 100 cm má hru zdarma. 
Multifunkční hřiště Na víceúčelovém hřišti přímo u hotelu si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal nebo i badminton. Na všechny hry vám rádi zapůjčíme sportovní potřeby. K dispozici máme také vybavení na pétanque a kroket. Ceník služeb.
Dětský koutek Nejmenší návštěvníci Wellness hotelu Říčky mají připravené své zázemí v dětském koutku, který je nabitý hrami a hračkami. Za příznivého počasí se mohou vyřádit i venku na skákací trampolíně nebo na hřišti. 
Ping-pong Pro větší děti a dospělé máme k dispozici ping pong, šipky a stolní fotbálek.  
Snídaně Každé ráno můžete začít vydatnou snídaní v hotelové restauraci, kterou podáváme formou bufetu od 8:00 do 9:30 hodin. Díky křupavému pečivu, výběru sýrů, šunek i vajíčkům, nebo sladkým dobrotám a voňavé kávě se vám ani nebude chtít dospat. 
Polopenze Pro bezstarostný pobyt si můžete připlatit polopenzi a každý den na vás bude čekat také výborná večeře o 2 chodech (polévka a hlavní jídlo). Od 2. dne pobytu s možností výběru ze dvou hlavních jídel. Večeře jsou servírované od 17:30 do 19:30 hodin. 
Venkovní gril V areálu mohou všichni hosté hotelu využít venkovní gril s posezením. Nutností je rezervace předem na recepci. Gril je k dispozici bez poplatku, hosté si však musí zajistit vlastní dřevo. 
Wellness Hotelové wellness centrum je prostorem odpočinku a regenerace pro všechny hosty i veřejnost. Nabízí vnitřní bazén, vířivku, finskou saunu, odpočívárnu i fitcentrum. Součástí jsou také masáže. Wellness nabídka
Recepce Recepce Wellness hotelu Říčky je otevřená od 8:00 do 22:00. Check-in je možný od 15:00 do 20:00, v případě pozdějšího příjezdu, kontaktujte prosím recepci předem. Check-out je do 10:00 hodin. 
Elektrokola Na recepci hotelu si můžete vypůjčit elektrokola a prozkoumat krásy Orlických hor ze sedla, aniž byste se příliš zapotili. Půjčovné na 2 hodiny je 350 Kč, 4 hodiny stojí 550 Kč a celý den vychází na 850 Kč. Součástí zapůjčení je i helma pro vaši bezpečnost. Vybírá se vratná záloha 2 000 Kč na jedno kolo. Nezapomeňte na rezervaci elektrokola předem na recepci.