MENU

Wellness v Orlických horách

Bazén, vířivka, sauna, masáže i fitness

NIČÍM NERUŠENÝ ODPOČINEK ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Ve Wellness hotelu Říčky nechybí prostor, ve kterém načerpáte nové síly, zregenerujete své svaly, posílíte imunitu a získáte dobrou náladu. Místo jako stvořené pro relaxaci je hotelové wellness centrum s bazénem, vířivkou a finskou saunou. Jeho nedílnou součástí je také odpočívárna. Pro hosty hledající aktivnější způsob trávení volného času je připravené fitness. K dokonalému dni na dovolené nesmí chybět ani kvalitní masáž, kterou ve Wellness hotelu Říčky provádí zkušení maséři.

Wellness zóna s fitness

Každý den strávený v Orlických horách si zaslouží moment věnovaný odpočinku. Navštivte hotelové wellness centrum, které zahrnuje vnitřní bazén, vířivku a finskou saunu s ledovým vědrem a odpočívárnou. V nepříznivém počasí můžete vybít přebytečnou energii v posilovně. Každý ubytovaný host Wellness hotelu Říčky může čerpat bonus k ubytování a využívat wellness centrum do 15:00 zcela zdarma.

Více o wellness centru

Masáže

Mezi vyhledávané služby Wellness hotelu Říčky se řadí masáže, které doplňují nabídku wellness centra a přináší hostům jednu z nejstarších léčebných terapií s mnoha prospěšnými účinky na lidský organismus i jeho psychiku.

Více o nabídce masáží

Speciální nabídka

DOPORUČENÉ POBYTY