MENU

Hotel Říčky

ČAROVNÝ ODPOČINEK V ORLICKÝCH HORÁCH

V překrásné přírodě Orlických hor se nachází Wellness Hotel Říčky, který nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou více než 150 osob. Většina klasických pokojů i apartmánů nabízí balkon nebo terasu a lyžárnu, která je v letních měsících využívána jako kolárna. Restaurace Říčky nabízí stravování v průběhu celého dne. Bohaté snídaně, polední menu i skvělé večeře formou À la carte menu na vás čekají v příjemném prostředí moderní restaurace. Zaměřujeme se na českou kuchyni, kterou si mohou vychutnat jak hoteloví hosté, tak i ostatní návštěvníci Orlických hor.

 

Náš hotel, to není jen komfortní ubytování a restaurace. Po celém dni na horách určitě oceníte wellness centrum, kde si báječně odpočinete. Zaplavete si v bazénu s výhledem na údolí a načerpáte nové síly ve finské sauně či v relaxační místnosti. A to vše mají naši hoteloví hosté do 15:00 každý den v ceně pobytu.

K dispozici je také multifunkční hřiště na tenis, volejbal či nohejbal nebo Adventure Golf s 18-ti jamkami. Pro zábavu máme připraven stolní tenis. Orlické hory a Wellness Hotel Říčky jsou ideální kombinací dovolené jak pro aktivní turisty, tak pro lidi, kteří hledají klid a odpočinek. Můžete se k nám vracet každý víkend nebo přijet na měsíc, pokaždé budete mít co objevovat, zažívat a poznávat.

Těšíme se na Vás!