MENU

Soukromé akce v Orlických horách

Připravíme vám nezapomenutelnou oslavu

Akce bez starostí podle vašich představ

V našem hotelu jsme uspořádali již řadu narozeninových oslav, večírků, výročí a jiných, převážně rodinných událostí. U nás naleznete veškerý komfort a vaše akce nemusí zůstat pouze u pronájmu konferenčního sálu či restaurace. Zajistíme vám i ubytování, přidáme vstup do wellness a v případě zájmu poskyneme i další služby. Vy si vyberete a my splníme všechna vaše přání.

Služby pro soukromé akce

Jestliže plánujete menší rodinnou oslavu, rádi pro vás vyzdobíme náš konferenční sál s kapacitou až 30 osob. Pokud vás bude víc, jednoduše s konferenční místností propojíme bar, kam se vejde dalších 40 osob, nebo zorganizujeme celou akci v hotelové restauraci. Připravíme vám nápoje dle libosti a samozřejmě nebude chybět ani bohatý bufet či coffee break. Volba je pouze na vás. Budeme se snažit každé speciální přání splnit.

 

Svatby

V hotelu několikrát do roka organizujeme i svatební hostiny, které jsou pro všechny novomanžele velice důležitým okamžikem života. Všichni si chtějí s rodinou a přáteli užít příjemné prostředí hor a bez obav oslavit svůj velký den D. Jsme proto rádi, že i my a náš hotel můžeme přispět k dokonalé atmosféře perfektní svatební hostinou a zábavou. Všechna očekávání byla zatím vždy naplněna, proto věříme, že všichni svatebčané budou i nadále odcházet spokojeni.

Poptávkový formulář

V případě zájmu o uspořádání vaší akce ve Wellness hotelu Říčky v Orlických horách nás neváhejte kontaktovat přes poptávkový formulář níže nebo na tel. čísle +420 721 423 520.

 

DOPORUČENÉ POBYTY