MENU

Novinky

O víkendu 15.11. až  17.11. se můžete těšit na výborné řízečkové menu. Přijeďte si pochutnat na speciální nabídce naší restaurace ve Wellness hotelu Říčky. 

Darujte svým blízkým k Vánocům cenné chvíle odpočinku. Z pohodlí domova můžete objednat dárkový poukaz na pobyt v našem hotelu. Vybírat můžete z nových pobytů na rok 2020

Co takhle oslavit Silvestra 2019 na horách? S naším silvestrovským pobytem vám nebude nic chybět! Připraveno máme komfortní ubytování, bohatou stravu, příjemné wellness, skvělý silvestrovský program s rautem a úžasné prostředí zimních Orlických hor.

Víte, že nabízíme speciální zvýhodněný pobyt přímo pro seniory? Podzim v Orlických horách je ideálním obdobím na jeho vyzkoušení, protože je u nás poklidno, krásně zbarvená příroda všude kolem a v hotelu na vás čeká příjemná atmosféra. 

Vyražte si odpočinout do Orlických hor! Období podzimu je jako stvořené pro pořádný relax v našem hotelovém wellness, ale i toulky barevnou přírodou v okolí Říček v Orlických horách. 

Přijeďte si zahrát Adventure Golf - trochu náročnější, trochu napínavější, trochu zábavnější verzi oblíbené hry minigolf. Přímo u Wellness hotelu Říčky je pro vás připraveno 18 jamek ve svažitém terénu. Vítáni jsou jak hoteloví hosté, tak všichni návštěvníci Říček v Orlických horách a výletníci, kteří se rádi zastaví při cestě na "hru" i drobné občerstvení. 

Objevte kouzlo Orlických hor ze sedla kola, aniž byste v místních kopcích vypustili duši! Půjčte si u nás elektrokolo a šetřete své síly na výhledy.

Podívejte se na novou nabídku zimních pobytů! Připravili jsme pro vás zvýhodněné pobyty se slevami na více-denní skipasy a neomezeným vstupem do wellness centra. Speciální pobyt máme také pro rodiny s dětmi, nebo si můžete dopřát rovnou celý týden v horách. 

Vážení hosté, 

rádi bychom Vás informovali, že v okolí hotelu probíhají stavebné práce v průběhu celého dne. Bohužel výstavbu nových apartmánových domů nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.

Děkujeme za pochopení

Chcete vidět nejnovější fotky z hotelu, načerpat inspiraci, co u nás podniknout, nebo se nechat nalákat na krásné výhledy do okolí či výborné pokrmy z naší restaurace? Pak sledujte Wellness hotel Říčky na Instagramu a budete stále v obraze. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

Připravili jsme si pro vás nový jídlení lístek. Přijďte ochutnat! Nové pokrmy začínáme vařit již 26.12.2018

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..