MENU

Novinky

Na státní svátek 8.5.2020 si kromě jarního dne volna můžete užít také skvělý kulturní zážitek. V Říčkách v Orlických horách se totiž bude konat benefiční koncert na obnovu místního kostela. Vystoupí kapela Jelen. 

Pokud ještě nevíte, kam vyrazit s celou svou rodinou, využijte naší super akce na ubytování v prostorných apartmánech v Orlických horách.

Využijte sváteční dny a přijeďte si užít Velikonoce, jak se patří do Orlických hor. Ve Wellness hotelu Říčky o vás bude perfektně postaráno, připravili jsme pro vás totiž speciální velikonoční pobyt.

Ať už s novoročním předsevzetím nebo díky dobré vůli návštěva posilovny může pomoci formovat tělo, zlepšit kondici a protáhnout zkrácené svaly. Využijte možnosti potrénovat také na cestách přímo v našem hotelu v Orlických horách. 

Jako malý dárek k příchodu nového roku 2020 přinášíme všem našim hostům nový jídelní lístek. Můžete se těšit na oblíbené pokrmy, ale také novinky, které věříme, že vám zachutnají. 

Ať už preferujete jízdu na běžkách nebo radši sjíždíte kopce na lyžích či snowboardu, v Orlických horách si najdete ideální místo pro ty pravé zimní radovánky.

Víte, že nabízíme speciální zvýhodněný pobyt přímo pro seniory? Podzim v Orlických horách je ideálním obdobím na jeho vyzkoušení, protože je u nás poklidno, krásně zbarvená příroda všude kolem a v hotelu na vás čeká příjemná atmosféra. 

Přijeďte si zahrát Adventure Golf - trochu náročnější, trochu napínavější, trochu zábavnější verzi oblíbené hry minigolf. Přímo u Wellness hotelu Říčky je pro vás připraveno 18 jamek ve svažitém terénu. Vítáni jsou jak hoteloví hosté, tak všichni návštěvníci Říček v Orlických horách a výletníci, kteří se rádi zastaví při cestě na "hru" i drobné občerstvení. 

Objevte kouzlo Orlických hor ze sedla kola, aniž byste v místních kopcích vypustili duši! Půjčte si u nás elektrokolo a šetřete své síly na výhledy.

Podívejte se na novou nabídku zimních pobytů! Připravili jsme pro vás zvýhodněné pobyty se slevami na více-denní skipasy a neomezeným vstupem do wellness centra. Speciální pobyt máme také pro rodiny s dětmi, nebo si můžete dopřát rovnou celý týden v horách. 

Vážení hosté, 

rádi bychom Vás informovali, že v okolí hotelu probíhají stavebné práce v průběhu celého dne. Bohužel výstavbu nových apartmánových domů nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.

Děkujeme za pochopení

Chcete vidět nejnovější fotky z hotelu, načerpat inspiraci, co u nás podniknout, nebo se nechat nalákat na krásné výhledy do okolí či výborné pokrmy z naší restaurace? Pak sledujte Wellness hotel Říčky na Instagramu a budete stále v obraze. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..