MENU

Novinky

Přijďte oslavit Silvestr do Wellness hotelu Říčky a užijete si spoustu zábavy! Připravíme pro vás bohaté občerstvení, dostatek nápojů, diskotéku a nebude chybět ani ohňostroj. 

Srdečně vás zveme na OBECNÍ PLES, který se uskuteční 25. ledna 2019 ve Wellness hotelu Říčky. Těšit se můžete samozřejmě na tanec, soutěž o ceny i výbornou kuchyni a nabídku nápojů. 

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Využijte speciálních akčních cen na ubytování od neděle do pátku a přijeďte si odpočinout do Orlických hor se slevou 15 %. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Vyrazte do nejbližšího lyžařského areálu a užijte si skvěle připravené tratě i výborné zázemí. Na své si zde přijdou začátečníci, rodiny s dětmi, pokročilí lyžaři i milovníci běžek. 

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..