MENU

Novinky

Přijeďte si užít závěrečné dny letošních letních prázdnin do Wellness hotelu Říčky. V Orlických horách si užijete krásnou přírodu, spousty výletů, ale i pořádný relax v našem wellness, nebo vydatnou stravu v naší restauraci. 

Přijeďte ochutnat výborné italské pokrmy do restaurace Wellness hotelu Říčky. S naším menu pro nadcházející dva týdny od 12.8. do 25.8. se můžete těšit na speciality italské kuchyně. Buon appetito!

Využijte speciální nabídky a vyrazte na elektrokole objevovat krásy okolních kopců. Do konce srpna si můžete vypůjčit elektrokolo na celý den za 550 Kč. 

Přijeďte si zahrát Adventure Golf - trochu náročnější, trochu napínavější, trochu zábavnější verzi oblíbené hry minigolf. Přímo u Wellness hotelu Říčky je pro vás připraveno 18 jamek ve svažitém terénu. Vítáni jsou jak hoteloví hosté, tak všichni návštěvníci Říček v Orlických horách a výletníci, kteří se rádi zastaví při cestě na "hru" i drobné občerstvení. 

Objevte kouzlo Orlických hor ze sedla kola, aniž byste v místních kopcích vypustili duši! Půjčte si u nás elektrokolo a šetřete své síly na výhledy.

Podívejte se na novou nabídku zimních pobytů! Připravili jsme pro vás zvýhodněné pobyty se slevami na více-denní skipasy a neomezeným vstupem do wellness centra. Speciální pobyt máme také pro rodiny s dětmi, nebo si můžete dopřát rovnou celý týden v horách. 

Vážení hosté, 

rádi bychom Vás informovali, že v okolí hotelu probíhají stavebné práce v průběhu celého dne. Bohužel výstavbu nových apartmánových domů nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.

Děkujeme za pochopení

Letní sezóna ve Ski centru Říčky byla zahájena a tak se můžete vydat na vrchol Zakletého lanovkou! V červnu a září je v provozu vždy o víkendu, v měsících červenec a srpen bude v provozu každý den. 

Chcete vidět nejnovější fotky z hotelu, načerpat inspiraci, co u nás podniknout, nebo se nechat nalákat na krásné výhledy do okolí či výborné pokrmy z naší restaurace? Pak sledujte Wellness hotel Říčky na Instagramu a budete stále v obraze. 

Podívejte se na nový GastroKalendář s přehledem gastronomických akcí v restauraci Wellness hotelu Říčky. Těšit se můžete na sezónní speciality i pokrmy zahraničních kuchyní. Tak si termíny zapište do svých kalendářů a přijeďte si pochutnat! 

Přemýšlíte, kam se vydáte v létě? Plánujete týdenní dovolenou nebo chcete třeba jen vyjet na 3 dny mimo město? A pojedete ve dvou nebo s celou partou přátel či rodinou? Z našich nových pobytových balíčků na léto si vybere každý! 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

Připravili jsme si pro vás nový jídlení lístek. Přijďte ochutnat! Nové pokrmy začínáme vařit již 26.12.2018

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..