MENU

Novinky

Přijeďte si poslední dubnový víkend pochutnat na speciální nabídce našeho šéfkuchaře. Těšíme se na vás v restauraci Wellness hotelu Říčky. 

Zapište si do kalendáře akci na květen, kterou si nesmíte nechat ujít! V pátek 3.5. se totiž v Říčkách v Orlických horách uskuteční benefiční koncert na obnovu kostela. A vystoupí na něm skupina Inflagranti a Josef Vojtek. 

Dopřejte si odpočinek po dlouhé zimě a načerpejte nové síly v příjemném wellness hotelu. S pobytem za akční cenu můžete přivítat jaro v Orlických horách a užít si pohodové 3 dny s polopenzí a neomezeným wellness. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

Připravili jsme si pro vás nový jídlení lístek. Přijďte ochutnat! Nové pokrmy začínáme vařit již 26.12.2018

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..