MENU

Novinky

Jahodová sezóna je v plném proudu a tak se můžete těšit na výborné jahodové pokrmy také v restauraci Wellness hotelu Říčky. Přijeďte ochutnat speciální jahodovou nabídku od 19.6. do 17.7.! 

Letní sezóna ve Ski centru Říčky byla zahájena a tak se můžete vydat na vrchol Zakletého lanovkou! V červnu a září je v provozu vždy o víkendu, v měsících červenec a srpen bude v provozu každý den. 

Chcete vidět nejnovější fotky z hotelu, načerpat inspiraci, co u nás podniknout, nebo se nechat nalákat na krásné výhledy do okolí či výborné pokrmy z naší restaurace? Pak sledujte Wellness hotel Říčky na Instagramu a budete stále v obraze. 

Podívejte se na nový GastroKalendář s přehledem gastronomických akcí v restauraci Wellness hotelu Říčky. Těšit se můžete na sezónní speciality i pokrmy zahraničních kuchyní. Tak si termíny zapište do svých kalendářů a přijeďte si pochutnat! 

Přemýšlíte, kam se vydáte v létě? Plánujete týdenní dovolenou nebo chcete třeba jen vyjet na 3 dny mimo město? A pojedete ve dvou nebo s celou partou přátel či rodinou? Z našich nových pobytových balíčků na léto si vybere každý! 

Dopřejte si odpočinek po dlouhé zimě a načerpejte nové síly v příjemném wellness hotelu. S pobytem za akční cenu můžete přivítat jaro v Orlických horách a užít si pohodové 3 dny s polopenzí a neomezeným wellness. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

Připravili jsme si pro vás nový jídlení lístek. Přijďte ochutnat! Nové pokrmy začínáme vařit již 26.12.2018

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..