MENU

Novinky

O víkendu 22. - 24.2. se můžete těšit na jesenický ležák s horským chmelem. Na čepu v restauraci Wellness hotelu Říčky bude pivo Keprník, tak přijeďte ochutnat.  

Zapište si do kalendáře akci na květen, kterou si nesmíte nechat ujít! V pátek 3.5. se totiž v Říčkách v Orlických horách uskuteční benefiční koncert na obnovu kostela. A vystoupí na něm skupina Inflagranti a Josef Vojtek. 

Prostřednictvím naší hotelové recepce si můžete bez starostí rezervovat lyžařskou výuku ve školičce Ski centra Říčky. 

Dopřejte si odpočinek po dlouhé zimě a načerpejte nové síly v příjemném wellness hotelu. S pobytem za akční cenu můžete přivítat jaro v Orlických horách a užít si pohodové 3 dny s polopenzí a neomezeným wellness. 

Ve dnech 9.2. a 17.2. se uskuteční testovací dny ve Ski centru Říčky v Orlických horách. Přijeďte si vyzkoušet lyže značky Augment, na kterých jezdí i profi sjezdaři a nebo doražte na den plný zábavy s časopisem Snow. 

Vyražte na lyže, snowboardy, sáňky, běžky! V Orlických horách totiž panují ideální sněhové podmínky. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Nečekejte dlouhé fronty u pokladen na skipasy do Ski centra Říčky. Od 16. ledna 2019 si můžete skipasy s časovým jízdným zakoupit přímo ve Wellness hotelu Říčky! 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

Připravili jsme si pro vás nový jídlení lístek. Přijďte ochutnat! Nové pokrmy začínáme vařit již 26.12.2018

Vážení přátelé, děkujeme vám za přízeň v uplynulém roce. Přejeme vám klidné a pohodové vánoční svátky a úspěšný rok 2019. Budeme se na vás těšit v novém roce opět na viděnou ve Wellness hotelu Říčky. 

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Vyrazte do nejbližšího lyžařského areálu a užijte si skvěle připravené tratě i výborné zázemí. Na své si zde přijdou začátečníci, rodiny s dětmi, pokročilí lyžaři i milovníci běžek. 

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..