MENU

Novinky

dle usnesení vlády ze dne 14.12. Vás informujeme, jaká opatření jsme přijali v Hotelu Říčky.

Zveme Vás na tradiční Svatomartinské hodování.
Počet je omezen, proto neváhejte a objednávejte na +420 721 423 520.
Vyzvednout můžete u výdejního okénka nebo dovezeme až k Vám.

Schovejte se na podzim v horách. U nás budete mít připravené příjemné prostředí a skvělé zázemí s bohatou nabídkou služeb

Objevte kouzlo Orlických hor ze sedla kola, aniž byste v místních kopcích vypustili duši! Půjčte si u nás elektrokolo a šetřete své síly na výhledy.

Využijte možnosti ubytování v apartmánech se samostatným vchodem, vlastní kuchyňkou i terasou nebo balkónem s posezením. Přitom budete mít stále veškeré hotelové služby na dosah. Bezpečný úklid a vysoká hygienická opatření jsou samozřejmostí.  

Využijte naše pobytové poukazy s otevřeným termínem. 

Ať už s novoročním předsevzetím nebo díky dobré vůli návštěva posilovny může pomoci formovat tělo, zlepšit kondici a protáhnout zkrácené svaly. Využijte možnosti potrénovat také na cestách přímo v našem hotelu v Orlických horách. 

Jako malý dárek k příchodu nového roku 2020 přinášíme všem našim hostům nový jídelní lístek. Můžete se těšit na oblíbené pokrmy, ale také novinky, které věříme, že vám zachutnají. 

Víte, že nabízíme speciální zvýhodněný pobyt přímo pro seniory? Podzim v Orlických horách je ideálním obdobím na jeho vyzkoušení, protože je u nás poklidno, krásně zbarvená příroda všude kolem a v hotelu na vás čeká příjemná atmosféra. 

Přijeďte si zahrát Adventure Golf - trochu náročnější, trochu napínavější, trochu zábavnější verzi oblíbené hry minigolf. Přímo u Wellness hotelu Říčky je pro vás připraveno 18 jamek ve svažitém terénu. Vítáni jsou jak hoteloví hosté, tak všichni návštěvníci Říček v Orlických horách a výletníci, kteří se rádi zastaví při cestě na "hru" i drobné občerstvení. 

Vážení hosté, 

rádi bychom Vás informovali, že v okolí hotelu probíhají stavebné práce v průběhu celého dne. Bohužel výstavbu nových apartmánových domů nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.

Děkujeme za pochopení

Chcete vidět nejnovější fotky z hotelu, načerpat inspiraci, co u nás podniknout, nebo se nechat nalákat na krásné výhledy do okolí či výborné pokrmy z naší restaurace? Pak sledujte Wellness hotel Říčky na Instagramu a budete stále v obraze. 

Dopřejte si pohodlí v příjemném županu, který si můžete na celý svůj pobyt ve Wellness hotelu Říčky zapůjčit za 50 Kč na recepci. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu i restauraci, speciální nabídky, akční ceny, události a další akce naleznete na profilu hotelu na Facebooku

V zimě je návštěva sauny přímo neodolatelná! Zvláště pokud spojíme příjemný pocit prohřátí celého těla a blahodárných účinků saunování. 

Všichni ubytovaní hosté hotelu Říčky mohou zcela zdarma využívat hotelové wellness centrum od 10 do 15 hodin. V ceně ubytování je zahrnuto také parkování a internetové Wi-Fi připojení.

Hotel Říčky se pyšní novými webovými stránkami. Naleznete zde všechny potřebné informace o našich službách, tipy na výlety v okolí i snadnou online rezervaci pobytu.